Marihuana i terapia: 5 powodów dla których warto zacząć od Programu Candis.

Program Candis, to krótkoterminowa terapia dedykowana użytkownikom przetworów konopi. Struktura Programu Candis została dostosowana do doświadczeń i potrzeb osób, które zastanawiają się nad abstynencją lub ograniczeniem palenia marihuany. Więcej informacji na temat Programu Candis w artykule: Program Candis – bezpłatna terapia -2017-Warszawa .

Z doświadczenia wiem, że zgłoszenie chęci udziału w terapii nie jest równoznaczne z motywacją do zmiany zachowań związanych z używaniem przetworów konopi. Motywacja ma charakter dynamiczny i niejednokrotnie w trakcie leczenia można zauważyć jej nasilenie lub spadek. Krótkoterminowa formuła programu Candis często okazuje się zachęcająca i wystarczająca do podjęcia pierwszego kroku w kierunku profilaktyki lub terapii uzależnienia.

Dlaczego warto zacząć od Programu Candis?

  1. Masz wpływ na CEL terapii. To Ty decydujesz o ograniczeniu używania lub abstynencji.
  2. Program Candis jest terapią prowadzoną w oparciu o DOWODY NAUKOWE.
  3. Program Candis został stworzony w oparciu o UZNANE PODEJŚCIA: terapię poznawczo – behawioralną, dialog motywujący i trening umiejętności społecznych.
  4. Program Candis to 10 SESJI. Zamknięta formuła pozwala lepiej zaplanować czas i pogodzić leczenie z codziennymi aktywnościami.
  5. PROCEDURY w Programie Candis są czytelne i ułatwiają zaangażowanie w proces zmiany.

W trakcie terapii możesz uzyskać specjalistyczną pomoc w kontynuacji leczenia w zakresie uzależnień lub szerszych oddziaływań psychoterapeutycznych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach w Warszawie, zadzwoń lub napisz: 0 501 13 77 33, programcandis@nowaterapia.com